Related Products
Suggested Items
Also Bought
Shot Gun Knife 24pc Display Box .
2.5" Closed .
4 Colors Mix
| Type | Manual Folders |
|---|---|
| Style | Displays |
| Theme | Collectible |
| Total Length | 2.50" |
| Length Closed | 2.5" |
| Handle Material | Injection Molded ABS |
| Handle Artwork | BULLET SHAPED |
| Blade Length | 1.50" |
| Blade Color | Satin |
| Blade Finish | Polished |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Edge Type | Fine Edge |
| Blade Shape | Drop Point |
Observe proper safety precautions when using this product.