Related Products
Suggested Items
Also Bought
New customer? Start Here.
New customer? Start Here.
| Weight | 0.00 lbs |
|---|---|
| Type | Spring Assisted |
| Total Length | 7.75" |
| Length Closed | 4.50" |
| Handle Material | Aluminum |
| Handle Lock Type | Liner Lock |
| Blade Length | 3.25" |
| Blade Color | Digital Camo |
| Blade Finish | Embossed Printed |
| Blade Material | 3Cr13 |
| Blade Edge Type | Fine Edge |
| Blade Shape | Drop Point |
Observe proper safety precautions when using this product.
New customer? Start Here.
