Related Products
Suggested Items
Also Bought
New customer? Start Here.
New customer? Start Here.
Medieval Sword
| Weight | 7.75 lbs |
|---|---|
| Type | Swords |
| Style | Decorative, European Swords |
| Theme | Collectible, Historical |
| Total Length | 40.00" |
| Length Closed | 0" |
| Retail Packaging | Box |
| Handle Material | Alloy |
| Blade Length | 32.00" |
| Blade Material | Q235 |
| Blade Thickness | 0 |
Observe proper safety precautions when using this product.
New customer? Start Here.
