Related Products
Suggested Items
Also Bought
Fantasy Sword
| Weight | 3.49 lbs |
|---|---|
| Type | Swords |
| Style | Decorative, European Swords |
| Theme | Collectible, Historical |
| Total Length | 31.00" |
| Retail Packaging | Box |
| Handle Material | Alloy |
| Blade Length | 23.50" |
| Blade Material | 3Cr13 |
| Sheath Material | PU Scabbard |
Observe proper safety precautions when using this product.