Related Products
Suggested Items
Also Bought
Fantasy Short Sword
| Weight | 3.43 lbs |
|---|---|
| Type | Swords |
| Style | Decorative, Displays |
| Theme | Collectible, Fantasy |
| Total Length | 26.00" |
| Retail Packaging | Box |
| Handle Material | Alloy |
| Blade Length | 17.50" |
| Blade Material | Q235 |
Observe proper safety precautions when using this product.