Related Products
Suggested Items
Also Bought
New customer? Start Here.
New customer? Start Here.
Fantasy Short Sword
| Weight | 1.73 lbs |
|---|---|
| Type | Fixed Blades |
| Style | Decorative, Displays |
| Theme | Collectible, Fantasy |
| Total Length | 15.50" |
| Length Closed | 0" |
| Retail Packaging | Box |
| Handle Material | Alloy |
| Blade Length | 8.50" |
| Blade Material | 3Cr13 |
| Blade Thickness | 0 |
| Sheath Material | Alloy Scabbard |
Observe proper safety precautions when using this product.
New customer? Start Here.
